Apie projektą

Miestas yra pilnas galimybių mokytis! Daugiau erdvės – daugiau laisvės mokinių ir mokytojų kūrybiškumui.

Šiuo projektu Vilnius siekia modernumo švietimo sistemoje – bent 10 proc. pamokų perkelti iš mokyklos pastato į miesto erdves ir diegti mišraus ugdymo modelį: skatinti mokyklas kūrybiškai išnaudoti pačias įvairiausias Vilniaus erdves ir vis dažniau tradicines pamokas klasėse derinti su pamokomis mieste.

Kaip tai veikia?

Šioje platformoje rasite idėjų ir pamokų planų, integruotų veiklų maršrutų bei Vilniuje įsikūrusių įstaigų ir įmonių siūlomų erdvių bei pamokų.

Gatvės ir parkai, architektūra ir urbanistika, muziejai ir galerijos, įstaigos ir įmonės – Vilnius atsiveria ir tampa mokykla visiems sostinės mokytojams ir mokiniams.

Pamokų rezervacija labai patogi.

Jūs galite prisidėti!

Paverskime miestą atvira mokymosi erdve ir sudarykime galimybes vaikams būti motyvuotiems patyrimui už klasės ribų. Kiekvienas sostinės mokytojas, kiekviena įmonė gali padovanoti Vilniaus moksleiviams pamoką!

Vilniuje įsikūrusiose pažangiausiose laboratorijose gali vykti biologijos, fizikos ir chemijos pamokos. Muziejuose ir galerijose – istorijos ir menų pažinimas. Mokiniai gali eiti į kiną žiūrėti filmus originalo kalba ir taip lavinti jos įgūdžius. Tokiu būdu žinios iškart siejamos su patyrimu, dalykai integruojami, o smalsumas ir motyvacija mokytis auga.

 

Projektas įgyvendinamas panaudojant „Bloomberg Philanthropies“ Pasauliniame merų iššūkyje Sostinės laimėtą paramą.

#VilniusYraMokykla

70 000 sostinės mokinių

70 000

sostinės mokinių
10 % pamokų laiko mieste

10 %

pamokų laiko mieste
170 Vilniaus mokyklų

170

Vilniaus mokyklų

Visos pamokos