DUK

Atsakome į dažniausiai kylančius klausimus:

Kas yra „Vilnius yra mokykla“?

Tai yra platforma, talpinanti idėjas pamokoms ir pamokų planus, integruotų veiklų maršrutus bei Vilniuje įsikūrusių įstaigų ir įmonių siūlomas erdves bei pamokas.
Tai nėra ekskursijos, o pilnavertės pamokos, atstojančios vykstančias mokyklos patalpose.

Kam skirta „Vilnius yra mokykla“ platforma?

Platforma skirta Vilniuje įsikūrusioms įstaigoms, įmonėms ir organizacijoms bei visiems Vilniaus miesto 1-12 klasių mokytojams.
Pamokas gali įkelti kiekvienas užsiregistravęs mokytojas ar įmonė / įstaiga, o išbandyti – kiekviena Vilniaus klasė.

Ar norint naudotis „Vilnius yra mokykla“ platforma reikalinga vartotojo registracija?

Registracija reikalinga visiems, kas nori įkelti pamoką, taip pat visiems Vilniaus mokytojams, norintiems su klase nuvykti į pamoką įmonėje ar jos siūlomoje erdvėje.
Tai padaryti galite pasirinkę puslapio viršuje Prisijungti --> Registruotis, suvedę duomenis ir gavę registracijos bei savo mokyklos patvirtinimą. Labai svarbu kuriant savo paskyrą nurodyti savo mokyklą. Konkrečias datas ir laikus mokytojas matys iš karto, kai tik jo mokykla jį patvirtins.

Esu mokytojas. Ar galiu įkelti pamokos planą? Kaip tai padaryti?

Pamokas gali įkelti visi platformoje registruoti mokytojai. Pamoka bus matoma, kai tik platformos administratorius ją patvirtins.
Už sukurtas ir įkeltas pamokas atsiskaitoma sąlygose nustatyta tvarka.
Parašykite mums info@vilniusyramokykla.lt  apie savo ketinimą įkelti pamoką,- atsiųsime sąlygas.

Ar platforma mokama?

Ne, platforma galima naudotis visiškai nemokamai

Dirbu mokytoju keliose mokyklose. Kaip man registruotis?

Registruodamiesi įrašykite vieną iš mokyklų. Vėliau, Vartotojo zonoje, galėsite pridėti papildomą.

Pamiršau prisijungimo slaptažodį. Kur kreiptis?

Prisijungimo lange rinkitės Priminti slaptažodį.

Ar galiu ištrinti savo paskyrą?

Taip, savo paskyrą bet kada galite pašalinti. Šiuo klausimu reikia rašyti info@vilniusyramokykla.lt, argumentuojant paskyros anuliavimo priežastį.

Pasikeitė mano el. pašto adresas. Ar turiu susikurti naują paskyrą?

Ne. Pakanka informaciją keisti ir būtinai išsaugoti Vartotojo zonoje.

Rezervavau kitų vedamą pamoką, tačiau nebegaliu joje dalyvauti. Kaip informuoti organizatorių?

Rezervacija yra matoma jūsų kalendoriuje. Galite ją atšaukti vėliausiai likus 3 darbo dienoms.
Būkime supratingi priimančiųjų institucijų ir kitų mokyklų atžvilgiu.

Nebegaliu organizuoti pamokos, į kurią yra užsiregistravusi klasė. Ką daryti?

Rezervacija yra matoma jūsų kalendoriuje. Ją galite atšaukti. Taip pat prašome informuoti pamoką rezervavusį mokytoją.