abecele-lauke-outdoor-alphabet_57_01672778353-1d3b8f1ad828d24ce738008947272c1a.jpg

Abėcėlė lauke / Outdoor alphabet

Pamoką sukūrė - Irena Norkūnaitė
  • Anglų k.
  • Gedimino pr. 1
  • 45 min

Ar moki anglų kalbos abėcėlę?/Do you know the English ABC?

Mokiniai žaidimo forma mokysis ar įtvirtins anglų kalbos abėcėlę. Taip pat praplės žodyną, išmoks naujų žodžių. Su parašytais žodžiais gali sukurti pasakojimą.

Išmokti ar įtvirtinti anglų kalbos abėcėlę.

Mokiniai užsirašys anglų kalbos abėcėlę mokykloje arba mokytoja (-as) išdalins jau paruoštus lapus su abėcėle.
Mieste (siūlomas maršrutas nuo Katedros link Rotušės arba Gedimino pr. link M. Mažvydo bibliotekos) prie kiekvienos abėcėlės raidės mokiniai parašys angliškus žodžius, susitariama iš anksto - rašyti tik tuos daiktų pavadinimus, kuriuos iš tikrųjų matys.
Grįžę į mokyklą, mokiniai pasakys, kokius žodžius užrašė, ir turės paaiškinti juos (pasakyti sinonimus, suvaidinti arba išversti).

Šis planas tinka ir vyresnėms klasėms, skirsis tik žodynas,- kuo vyresni vaikai, tuo įvairesnis bus žodynas.

Anglų kalbos abėcėlė

Senamiesčio seniūnija, Gedimino pr. 1