mano-vilnius_57_01670503036-65fefedc3a819627cde2c2958fbd14b8.jpg

• Anglų k.
  • Katedros aikštė
  • 45 min

Kokį Vilnių mato mokiniai?

Vilnius, kuriame gyvename yra toks įvairiapusis ir spalvotas, kad kiekvienas jį matome savaip.

Vieni pastebime augančius dangoraižius, žaliuojančius medžius pavasarį ar vasarą, o mažieji džiaugiasi parkais bei muziejais.

Kokį Vilnių mato mokiniai ?

Išmokti būdvardžius, kurie apibūdina mieste esančius objektus ir aplinką. Vartoti tinkamus būdvardžius, pritaikant juos esamai vietai.

Prieš vykstant į miestą, mokytoja pateikia būdvardžius, kurie bus naudingi ir reikalingi atliekant užduotį mieste.

Rekomenduojama būdvardžius jau būti išmokus, pamoka mieste puikus būdas juos įtvirtinti praktiškai.

Pamoka prasideda centre, Katedros aikštėje. Mokiniai suskirstomi į 2 grupes. Vieni žiūrėdami į aplink esančius pastatus išrenka iš mokytojos duotų kortelių būdvardžius, tinkančius apibūdinti jiems priskirtus objektus, kiti stebi, ką mato aplinkoje, ir taip pat atrenka žodžius iš pateikto sąrašo.

Atlikus darbą, mokiniai visi kartu tariasi ir nusprendžia, ar būdvardžiai tinkamai parinkti.Dirbdami grupėse, mokiniai turės išrinkti nuo 5 iki 10 būdvardžių savo aplinkai nupasakoti. Kiekvienas mokinys turi pasakyti bent 2 būdvardžių apie objektus ar aplinką.

Būdvardis

Senamiesčio seniūnija, Katedros aikštė