pazintis-su-savo-miestu_57_01670967571-4fd83c2e3a22be1e969f281f5f30c6a7.jpg

• Anglų k.
  • Katedros a. 2

Ar moki paklausti kelio?

Ar gerai pažįsti savo gatvę ir savo miestą? Ar gali rasti vietas ir objektus mieste? Ar moki paklausti kelio?

Pamoka kviečia išmokti naujus vietą mieste nusakančius žodžius, pakartoti vietos prielinksnius ir lavinti kalbėjimo įgūdžius realioje situacijoje.

Išmokti ir įtvirtinti naują žodyną – Places in the city. Pakartoti vietos prielinksnius ir lavinti kalbėjimo įgūdžius realiose situacijose.

Prieš vykdami į miestą, mokiniai pasimoko/pakartoja žodžius (objektus/pastatus mieste) ir vietos prielinksnius.

Mieste, žymėdami objektus užduočių lape (City Scavenger Hunt), įtvirtins išmoktus žodžius.

Pamoką siūloma pradėti nuo Mindaugo tilto ir eiti Pilies g. link Rotušės. Mokytojas gali pats pasirinkti maršrutą, priklausomai nuo mokomo žodyno. Prie objektų, užduočių lape mokiniai parašo vietos prielinksnius ir kitą objektą ir pasakoja apie matytas vietas naudodami konstrukciją There is ... .

Suradus ir pažymėjus visus objektus, mokiniai turės sugalvoti dialogą su draugu – paklausti kelio iki sutarto objekto.
Papildoma užduotis - mokykloje mokiniai gali nupiešti miesto dalies, kurioje lankėsi planą ir sužymėti rastus objektus; papasakoti kitos klasės mokiniams apie matytas vietas.

Places in the city, Prepositions of place

Senamiesčio seniūnija, Katedros a. 2