vilnius-dabar-ir-anksciau-vilnius-now-and-then_57_01673387306-df29b5515978e4c35d65490380b64acf.jpg

Vilnius dabar ir anksčiau / Vilnius now and then

Pamoką sukūrė - Irena Norkūnaitė
  • Anglų k.
  • Arsenalo g. 1

Ar žinai koks buvo Vilnius prieš 100 metų?

Pamokos metu mokiniai įtvirtins gramatines struktūras There was / There were būtajame laike; išmoks lankytinų vietų Senamiestyje pavadinimus anglų kalba ir parašys trumpą rašto darbą Vilnius 100 years ago, naudodami naujai išmoktus žodžius.

Supažindinti mokinius su Senamiesčio lankytinomis vietomis anglų kalba.
Pasimokyti ir įtvirtinti Past Simple laiką, naudojant gramatines konstrukcijas – There was / There were.

Mokiniai mokykloje pasimoko gramatinių struktūrų There was/There were vartojimą.
Mokiniams padalinamas sąrašas Senamiesčio lankytinų vietų maršrutu nuo Lietuvos nacionalinio muziejaus iki Rotušės.
Eidami nurodytu maršrutu, mokiniai pažymi lentelėje vietas, kurias pamato/aplanko.

Grįžę į mokyklą, mokiniai parašo trumpą rašto darbą Vilnius 100 years ago, naudodami There was/There were//There wasn’t/There weren’t ir objektų pavadinimus, kuriuos sužymėjo lentelėje.

Būtasis laikas (Past Simple tense). Mano miestas.

Senamiesčio seniūnija, Arsenalo g. 1