nacionalines-dailes-galerijos-auditorija_57_01706962494-376d0d4b77d1d18e2e6f62dd67f69a23.jpg

Nacionalinės dailės galerijos Auditorija

Pamoką sukūrė - Nacionalinė dailės galerija
  • Erdvės
  • Konstitucijos pr. 22
Vilniaus miesto mokinius į savo erdves kviečia Nacionalinė dailės galerija!

NDG Auditorija - tai puiki erdvė filmų peržiūroms, konferencijoms, paskaitoms, diskusijoms. Kviečiame joje rengti pamokas, kuriose vyksta mokinių prezentacijos, pranešimai, debatai, žiūrima videomedžiaga.

Auditorijoje yra kompiuteris, projektorius, mikrofonai, įgarsinimas, internetas. Naudotis technine įranga pamokos metu padės galerijos darbuotojas.

Norėdami rodyti ir žiūrėti savo videomedžiagą, atsineškite ją laikmenoje arba prieš pamoką atsiųskite el. paštu edukacija@ndg.lt.

Nacionalinės dailės galerijos Informacijos centre veikia mediateka, kurioje sukaupta gausi Lietuvos ir užsienio menininkų videomeno kūrinių, performansų, filmų apie meną kolekcija. Šią medžiagą mokytojai gali naudoti pamokų metu, rekomenduojame ją užsakyti iš anksto. Mediatekoje esančių darbų sąrašą rasite https://shorturl.at/jswW6.

Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Šnipiškių seniūnija, Konstitucijos pr. 22