vilniaus-centrine-biblioteka_57_01697178488-c6c529ba57b87b77ee932dcc7c3cc059.jpg

Vilniaus centrinės bibliotekos Muzikos ir meno skaitykla

Pamoką sukūrė - Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka
  • Erdvės
  • Žirmūnų g. 6
Kviečiame naudotis Vilniaus centrinės bibliotekos erdvėmis.

I-ojo aukšto bibliotekos erdvėje įsikūrusi Muzikos ir meno skaitykla siūlo naudotis turimais ištekliais (meno ir muzikinės tematikos, scenos, kino meno, dizaino spaudinias, natomis, senų ir rankraštinių natų kolekcija, CD, vinilo plokštelėmis, videoteka). Sudarytos sąlygos individualiai vaizdo ir garso bei kompiuterinių laikmenų dokumentų peržiūrai, perklausai. Mokiniai turės galimybę groti, repetuoti, geriau susipažinti su muzikos kūriniais. Naudojantis šioje erdvėje esančia multimedijos įranga, galima organizuoti filmų ar kitos edukacinės vaizdo medžiagos peržiūras, rengti koncertus ar individualias repeticijas (yra pianinas). Šioje erdvėje galime priimti 40 mokinių.
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Žirmūnų seniūnija, Žirmūnų g. 6