karjeros-startas-sekmingas-gyvenimo-aprasymas-cv-ir-darbo-pokalbiai_57_01701091672-514a480678b3c5db9a023dd3b48022a7.jpg

Karjeros startas: sėkmingas gyvenimo aprašymas (CV) ir darbo pokalbiai

Pamoką sukūrė - VILNIUS TECH Kūrybinių industrijų fakultetas
  • Karjera,
    Gyvenimo įgūdžiai
  • Trakų g. 1, Vilnius
    Įmonės atstovas
  • 45 min

Kaip sėkmingai pradėti savo karjeros kelią?

Paskaitos metu lektorė dalinsis sukaupta asmenine patirtimi dirbant mados industrijoje ir ieškant darbuotojų.

Mokiniai sužinos apie gyvenimo aprašymo (CV) niuansus, bendravimo su darbdaviu etiką, darbo pokalbius. Diskutuos apie asmeninę komunikaciją ir asmeninio prekės ženklo kūrimą kaip raktą, norint sukurti įsimintiną ir teisingą įspūdį. Aptars, kodėl svarbus asmeninis prekės ženklas, kaip pasirengti darbo pokalbiams, į ką atkreipti dėmesį rašant CV, kaip elgtis darbo pokalbio metu.

Lektorė Sigita Bukantaitė
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Susipažinti su CV kūrimo, darbo pokalbių etikos, asmeninės komunikacijos principais.

1. Susipažinimas. Įvadas - kodėl yra svarbus asmeninis prekės ženklas?
2. Asmeninio prekės ženklo kūrimo gairės ir pritaikymas kasdienybėje: ką galime padaryti jau dabar, kad būtų lengviau darbo pokalbių metu.
3. CV: ką rašyti? Ko nerašyti? Ir KAIP rašyti?
4. Kaip elgtis ir ko jokiu būdu nedaryti darbo pokalbio metu?
5. Koks yra mano asmeninis prekės ženklas? Kokiais 3 žodžiais mane apibūdina mano artimi žmonės?

Skaitmeninė

Komunikacija, rinkodara, reklama