pavojai-ir-saugus-elgesys-socialiniuose-tinkluose_57_01712756142-194cf3307d10a602fa1d9ff763a74465.jpg

Pavojai ir saugus elgesys socialiniuose tinkluose

Pamoką sukūrė - LR Ryšių reguliavimo tarnyba
  • Etika,
    IT,
    Gyvenimo įgūdžiai
  • Mortos g. 14
    Įmonės atstovas
  • 45 min

Kokie pavojai slypi socialiniuose tinkluose?

Atrodo, kad socialiniai tinklai jau yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, nes didžiąją laiko dalį žmonės praleidžia būtent juose. Deja, labai dažnai socialiniai tinklai tampa spąstais, kur prarandame budrumą, ir po to tenka spręsti pasekmes. Kaip išvengti socialiniuose tinkluose tykančių baubų?

Pamokos metu aptarsime dažniausiai pasitaikančias problemas soc. tinkluose, patarsime kaip tinkamai apsaugoti savo asmenines soc. tinklų paskyras, pamokos pabaigoje žaisdami įtvirtinsime žinias. Moksleiviai taip pat sužinos apie RRT karštąją interneto liniją, į kurią galima kreiptis anonimiškai, kai susiduria su problemomis soc. tinkluose.
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Supažindinti mokinius su saugaus elgesio taisyklėmis socialiniuose tinkluose

• Problemos ir pavojai su kuriais dažniausiai susiduria socialinių tinklų naudotojai.
• Socialinių tinklų taisyklės. Kodėl taip svarbu jomis vadovautis?
• Kaip būti saugesniems socialiniuose tinkluose ir apsaugoti asmenines socialinių tinklų paskyras.
• Kahoot žaidimas – žinių įtvirtinimas.

Skaitmeninė

Skaitmeninio turinio kūrimas ir saugus elgesys

Naujamiesčio seniūnija, Mortos g. 14