karjera-it-technologiju-industrijoje_57_01711627009-4bd5410ed0ac8b97d6c359b7cc3e954d.jpg

Karjera IT technologijų industrijoje

Pamoką sukūrė - Accenture
  • IT,
    Karjera
  • A. Goštauto g. 12A, 01108 Vilnius
    Įmonės atstovas
  • 45 min

Kaip iš IT naudotojo tapti kūrėju?

„Accenture“ yra viena didžiausių IT kompanijų pasaulyje, dirbanti su 96 įmonėmis iš „Fortune Global 100“ didžiausių pasaulio bendrovių sąrašo. Tai reiškia, kad „Accenture“ darbuotojai prisideda prie naujausių technologijų, kurios formuoja pasaulines tendencijas. Įmonėje dirba 425 000 darbuotojų 120-yje pasaulio šalių, tarp jų ir Lietuvoje bei Latvijoje.

8-12 klasių mokiniams „Accenture“ darbuotojai – IT profesionalai – papasakos, kaip kuriamas pasaulinio lygio skaitmeninis turinys, kiek skirtingų specializacijų darbuotojų dirba prie didelių IT platformų kūrimo,- ir tai tikrai nėra vien tik programuotojai.

Pasikalbėsime, kokios yra skaitmeninio turinio pasaulinės perspektyvos.
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Supažindinti su skaitmeninio turinio kūrimu, jo tendencijomis daugelyje skirtingų industrijų, paskatinti mokinius patiems pradėti jį kurti.

Pamokos planas:
• „Accenture“ darbuotojo prisistatymas