suzinok-kaip-issirinkti-tau-tinkancia-specialybe_57_01708698481-d29802190d1db6e62eb30cf05cb5bafc.jpg

Sužinok, kaip išsirinkti tau tinkančią specialybę

Pamoką sukūrė - Vilniaus universitetas
  • Karjera
  • Universiteto g. 3
    Įmonės atstovas
  • 45 min

Kaip išsirinkti tinkamas studijas VU?

Pamokoje moksleiviai sužinos, kaip išsirinkti tinkamą specialybę ar studijų kryptį.

Mokiniai išgirs apie karjeros konsultavimo paslaugas, kurias jie gali gauti Vilniaus universitete. Atliks asmenybės testą, o mokytojas padės interpretuoti gautus rezultatus ir paaiškins, kaip juos praktiškai pritaikyti renkantis karjeros kelią. Sužaidybintas pamokos formatas skatins mokinius aktyviai dalyvauti atsakinėjant į klausimus.

Pamoka vyks Vilniaus universiteto erdvėje, klasė galės gyvai susipažinti su VU aplinka.
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Supažindinti su VU karjeros konsultavimo galimybėmis ir pagalba renkantis specialybę.

1. Interaktyvus žaidimas apie Vilniaus universitete esančias mokymosi galimybes ir studijų kryptis, universitetinį gyvenimą, studijų naujoves, pagalbą moksleiviams renkantis studijų programas.
2. Asmenybės pažinimo testai ir jų taikymas renkantis norimas studjuoti kryptis.
3. Moksleiviai atlieka asmenybės testą, mokytojas padeda interpretuoti gautus rezultatus ir paaiškina, kaip juos praktiškai pritaikyti.
4. Pamokos apibendrinimas, refleksija. Mokiniai dalijasi pamokos įspūdžiais: ką naujo sužinojo, kaip tai padės planuojant karjerą.

Savęs pažinimas ir asmeniniai tobulėjimo tikslai.

Senamiesčio seniūnija, Universiteto g. 3