zurnalistas-vienai-dienai_57_01708529872-b8b98973c0a4d696b75877eb447c0a82.jpg

• A.Goštauto 12A, Vilnius
    Įmonės atstovas

Kaip dirba žurnalistai?

Teko matyti, kaip dirba žurnalistai įvykio vietoje, skaityti parengtus interviu ar stebėti reportažus? Kviečiame ne tik pamatyti užkulisius, bet ir padirbėti žurnalistais ieškant, tvarkant, rengiant medžiagą iki tol, kol ją pamato skaitytojai ir žiūrovai.

Šios veiklos metu mokiniai susipažins su žurnalistikos pagrindais, mokysis rengti, analizuoti medžiagą, kurti pristatymus.

Naujienų portalo lrytas.lt redakcija kviečia susipažinti su žurnalistų darbu ir išbandyti savo jėgas redakcijoje, rengiant reportažus, straipsnius, interviu.
Pamokos metu mokiniai atliks redaktoriaus užduotis, ugdysis komunikavimo kompetencijas, gilins teksto ir video kūrimo, viešo kalbėjimo bei komandinio darbo įgūdžius.

Žurnalistai dirba skirtingose vietose, todėl ir pamokos bus vedamos ne tik redakcijoje. Tiksli pamokos vieta mokytojui bus atsiųsta po registracijos.
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Supažindinti su žurnalistikos pagrindais bei išmokyti pritaikyti žinias praktiškai.

- Pristatymas apie žurnalistiką, žurnalistų darbą (30 min.).
- Užduotis (1.15 val.):
- Pasiskirstymas į komandas.
- Idėjos kūrimas komandoje pagal pasirinktą veiklą (TV interviu, straipsnis, reportažas).
- Darbas atskirose komandose pagal užduotis.
- Aptarimas ir pasiruošimas pristatymui.
- Pristatymas ir užduoties į(si)vertinimas (30 min.).

Skaitmeninė

Komunikacinės intencijos. Profesijos. Diskurso kūrimas. Faktinės informacijos gavimas ir pateikimas.

Senamiesčio seniūnija, A.Goštauto 12A, Vilnius