mito-zenklai-amzinybeje_57_01690889895-8562e38da2928760580eae99af53ce83.jpg

• Lietuvių k. ir literatūra,
    KITA
  • A. Goštauto g. 2/15

Ar atpažįsti Antikos mitus reklamoje?

Įvardijama pasirinkto mito ir reklamuojamo objekto sąsajos, vizualinės raiškos idėja ir jos pagrįstumas.
Susipažįstama su scenarijaus rašymo pagrindais. Temos atskleidimui sukuriama vaizdo arba garso reklama.

Pamoka gali vykti artimiausioje kino salėje, kino teatre.

Pamokos autoriai: teatro mokytojas metodininkas Gintaras Tubelis ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Ugnė Ligeikė.

Ugdant kritinį ir kūrybinį mąstymą, tobulinant režisavimo įgūdžius, aktualizuoti pasirinktų Antikos mitų reikšmes reklaminiame plakate ar vaizdo, garso įraše.

Integruotos pamokos metu vyksta kūrybinių darbų demonstravimas, komentavimas, aptarimas ir vertinimas. Mokiniai pristato sumaketuotus plakatus bei rodo sukurtus vaizdo ar garso įrašus, nusako mintį, kurią siekė atskleisti, pakomentuoja procesą. Išnaudojamos Kino centro erdvių teikiamos galimybės.

Pasirengimas pamokai: mokiniai dirba grupėmis, pasirenka labiausiai patikusį lietuvių kalbos pamokose analizuotą mitą ir pagal pateiktą bei aptartą sporto klubo Equinox reklamos pavyzdį per dvi savaites, remdamiesi pasirinkto mito situacijomis, simboliais bei idėjomis, sukuria vaizdo įrašą arba plakatą, kuriuo reklamuoja bet kokį daiktą, renginį, mintį, akciją ar organizaciją.

Skaitmeninė

Antikiniai mitai: Sizifas, Narcizas, Prometėjas, Dedalas ir Ikaras, Orfėjas ir Euridikė.

Naujamiesčio seniūnija, A. Goštauto g. 2/15