siandien-karaliai-mums-pasakas-seka_57_01713722041-c3bdbe4f4f2ad96bfdfdb85967100b23.png

Šiandien karaliai mums pasakas seka

Pamoką sukūrė - M. K. Čiurlionio namai Vilniuje
  • Istorija,
    Pradinis ugdymas
  • Savičiaus g. 11, Vilnius
    Įmonės atstovas
  • 45 min

Ką žinote apie M. K. Čiurlionio vaikystę?

Kviečiame į pamoką unikalioje istorinėje vietoje - M. K. Čiurlionio namuose!

Pamoka skirta pradinių klasių mokiniams susipažinti su M. K. Čiurlionio vaikyste, pažinti menininko asmenybę ir jo kūrybą, drąsiai ir kūrybiškai pažvelgti į M. K. Čiurlionio meninį pasaulį ir jo veiklas.

Skaitant artimųjų prisiminimus ir žiūrint išlikusias šeimos nuotraukas, mokiniams pristatoma menininko šeima, broliai ir seserys, kuriems jis visą gyvenimą buvo sektinu pavyzdžiu ir jų globėju, bei atidžiau pažvelgiama į jį supusią aplinką – padavimais apipintą Druskininkų miestą, kuriame prabėgo Čiurlionio vaikystės metai.

Per šeimos naratyvą mokiniai pažins, kas veikė Čiurlionio asmenybės formavimąsi, kas ugdė ir puoselėjo kūrėjo meninius gabumus.

Pamoką veda smuikininkė, knygos „Šiandien karaliai mums pasakas seka“ autorė, pedagogė Milda Pleitaitė.
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Pažinti menininko asmenybę ir jo kūrybą nuo pat genijaus vaikystės, kūrybiškai pažvelgti į jo meninį pasaulį ir veiklas.

Edukatorė supažindina mokinius su istoriniais M. K. Čiurlionio namais ir kambariu, kuriame jis gyveno;

Mokiniams pristatoma knyga apie M. K Čiurlionio vaikystę „Karaliai mums pasakas seka".

Kartu su edukatore mokiniai skaito M. K. Čiurlionio artimųjų prisiminimus, analizuoja paveikslus ir klausosi istorijų iš M. K. Čiurlionio vaikystės;

Apibendrinant, mokiniai skatinami pasidalinti įspūdžiais, naujomis žiniomis ir potyriais.

Pilietiškumo

M. K. Čiurlionio gyvenimas ir kūryba