vilniaus-istoriniai-objektai-aprasymas_57_01671367898-5167992ca4c013a911cc508bf4c1f3e3.jpg

Aprašymas: Vilniaus istoriniai objektai

Pamoką sukūrė - Gabija Baravickaitė
  • Pradinis ugdymas
  • Šventaragio g.

Kokie istoriniai objektai stūkso Katedros aikštėje?

Pamokoje integruojamas Pasaulio pažinimas ir Lietuvoų kalba.

Mokiniai susipažįsta su trumpa Vilniaus katedros istorija ir prisimena, kaip rašyti aprašymą bei faktus apie savo miestą.

Išdalinamas žemėlapis su dalinėmis miesto objektų, KAtedros aikštės istorinių abjektų nuotraukomis.
Mokiniai keliauja ieškoti jų antrų dalių, o radę - perskaito trumpą informaciją apie rastą objektą ir galiausiai parašo trumpą aprašymą apie pamatytus, surastus objektus.

Iš arti pažinti savo miesto istorinius objektus, gebėti juos aprašyti

Mokiniai susipažįsta su trumpa Vilniaus Katedros istorija, prisimena savo miesto istorinius objektus šioje erdvėje. Pasikartoja ir prisimena, kaip rašyti aprašymą. Tuomet gauna užduoties lapus, žemėlapį ir keliauja atlikti užduoties, surasti objektus ir juos aprašyti.

Pilietiškumo

Mano miestas, aprašymas

Senamiesčio seniūnija, Šventaragio g.