anglu-kalba-zaidimu-aiksteleje_57_01714829722-9021b5770593e6e55802f280d15807c0.jpg

Anglų kalba žaidimų aikštelėje

Pamoką sukūrė - Margarita Juzeniene
  • IT,
    Anglų k.,
    Pradinis ugdymas
  • Naugarduko g. 50b

Kas yra / nėra žaidimų aikštelėje?

Žaidimų aikštelėje vaikai mokosi naujų žodžių pagal paruoštus iliustruotus lapus. Stebi ir įvardina matomus įrenginius naudodami jau išmoktas gramatines konstrukcijas „There is/There are“ ir žinomus vietos prielinksnius. Telefonu nufotografuoja pasirinktas aikštelės vietas.

Klasėje grupėmis paruošia žaidimų aikštelės pristatymą panaudodami gramatines konstrukcijas „There is/isn't“ ir „There are/aren't“, iliustruoja savo padarytomis nuotraukomis.

Pamokoje vaikai lavina anglų kalbos praktinio naudojimo įgūdžius, gilina dalykines žinias, mokosi bendradarbiauti.

Pamoką galima integruoti su matematika, pvz. pasiūlant vaikams pagal pateiktus brėžinius apskaičiuoti aikštelėje matomų įrenginių figūrų perimetrus.

Paruošti žaidimų aikštelės pristatymą anglų kalba.

1. Atėję į pasirinktą aikštelę mokiniai susipažįsta su pamokos žodžiais - mokytojas padalina iliustruotus žodžių lapus „Playground Pictionary“, paaiškina žodžių reikšmę, tarimą.
Žaidžiamas apšilimo žaidimas „Touch the...“.

2. Mokiniai suskirstomi į grupes, pristatomos komandinės užduotys.

3. Vaikai atlieka užduotis: fotografuoja įrenginius, galvoja sakinius su anglų k. konstrukcijomis ir vietos prielinksniais.

4. Grįžę į mokyklą, naudodamiesi savo užrašais ir padarytomis nuotraukomis, vaikai parengia ne mažiau kaip 5 sakinių žaidimų aikštelės pristatymą su „Power Point“ arba kita programa. Savo darbus pristato klasės draugams, įvertina pagal nustatytus kriterijus.

5. Refleksija.

Skaitmeninė

Gyvenamoji aplinka. Prepositions of place (vietos prielinksniai)

Naujamiesčio seniūnija, Naugarduko g. 50b