as-esu-miesto-gidas_57_01671087131-bf4bff9259a974ae01881b3f03705f0c.jpg

• Anglų k.
  • Katedros a. 2
  • 45 min

Ką papasakočiau turistams ?

Pamoka skirta sakytinio teksto kūrimui papasakojant apie pasirinktą objektą ar vietą, pasikartojant būtąjį laiką ir išbandant gido profesiją.

Taikant mediaciją, renkant informaciją įvairiuose šaltiniuose internete tiek lietuvių, tiek anglų ar kitomis kalbomis apie objektą, mokiniai gebės jį pristatyti įsivaizduojamam svečiui iš užsienio. Papasakos, kuo svarbus šis objektas Vilniui, Lietuvai, jam asmeniškai.

Pristatyti pasirinktą lankytiną miesto objektą anglų kalba. Papasakoti, kodėl jis svarbus miestui ir jam pačiam.

Pamokos pradžioje mokytojas pristato, ką jie šiandien veiks ir koks pamokos tikslas. Atvykę į miesto centrą, mokiniai dirba poromis.

Mokytojas pateikia užkoduotus objektus tiems, kurie nežino, apie ką norėtų kalbėti sutiktam turistui, o kiti gali patys išsirinkti, ką norėtų apibūdinti.

Pilietiškumo

Apibūdinti konkrečias vietas, aplinką.

Senamiesčio seniūnija, Katedros a. 2