formali-neformali-apzvalga-1_57_01699035569-b67281c44105bde9007b1839ad200672.png

Formali ir neformali miesto apžvalga

Pamoką sukūrė - Jolanta Liubkevič
  • IT,
    Anglų k.
  • Čiobiškio g.16, Vilnius

Kuo skiriasi formali ir neformali anglų kalba?

Mokiniai, dirbdami savarankiškai, formalia arba neformalia anglų kalba sukurs apžvalgas apie įvairias miesto vietas.

Pamokoje mokysis atskirti formalią ir neformalią anglų kalbą, parinkti tinkamą žodyną ir gramatines struktūras.

Medžiaga užduočiai renkama mieste, apžvalga kuriama pasirinktoje skaitmeninėje programėlėje, pavyzdžiui „Padlet“.

Parašyti apžvalgą naudojant formalią arba neformalią anglų kalbą.

Pamokos pradžioje mokiniams atsitiktine tvarka paskiriama kalbos forma: formali arba neformali.

Formuluojama užduotis: aplankyti netoliese esančią vietą arba objektą ir parašyti jam apžvalgą naudojant paskirtą anglų kalbos formą.

„Padlet“ arba kitoje programėlėje generuojama platforma, kur mokiniai galės parašyti savo apžvalgą ir įkelti objekto nuotraukas.

Mokiniai lanko vietas, daro nuotraukas. Grįžę į programėlę įkelia nuotraukas bei parašo apžvalgą.

Klasės draugai ir mokytojas programėlėje skaito apžvalgas, gali rašyti komentarų, papildyti.

Pamokos pabaigoje vyksta refleksija ir įsivertinimas.

Skaitmeninė

Formali/neformali kalba.