mada-ir-menas_57_01694337298-6235a73e4c5f6bdc0b18319dd2d712da.jpg

• KITA,
    Anglų k.
  • Kalnų parkas, Kosciuškos gatvė

Tvari mada. Kam tai rūpi?...

Mokiniai gilins supratimą apie sąsajas tarp meno ir kasdienybės. Gerins komandinio darbo įgūdžius, sociokultūrinį pažinimą, supratimą apie konteksto kūrimą. Suvoks meno dermę su visuomene. Mokiniai, dirbdami grupėse, sukurs madų pristatymą (scenografija, muzika, apranga, makiažas) bei kolekcijos katalogą (pasirinkta forma).

Pristatymas gali vykti Kalnų parke, Vingio parke, Bernardinų sode ir pan.

Pamokos autoriai: teatro mokytojas metodininkas Gintaras Tubelis ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Jolanta Liubkevič.

Pasirinktos meno šakos ir mados sferos (drabužių dizainas, išvaizdos keitimo priemonės, grimas ar kita) sintezės analizė, pristatymas. Naujo įvaizdžio sukūrimas.

Anglų kalbos pamokose

Introduction and practice of the vocabulary per usual. Reading and listening activities related to the topic and in depth reflections after these activities.
Note: the amount of the vocabulary and exercises done during the English classes strongly depends on the base level of the students and the series of the textbooks used by the teacher. The class was based on Insight Intermediate. Nonetheless, it can be done with any other textbook.

Teatro pamokose diskusija apie madą ir diskusija apie tvarią madą.

Pasak Coco Chanel, mada nėra kažkas, kas egzistuoja tik suknelėse. Mada tvyro danguje, gatvėse, ji yra susijusi su idėjomis, mūsų gyvenimo būdu ir viskuo, kas dedasi pasaulyje.

Skaitmeninė

Clothing