lukiskiu-kalejimo-2-0-konferenciju-sale_57_01707293949-53bb1f1bafaa551b5c42ef25cfbda8c8.jpg

Lukiškių kalėjimo 2.0 konferencijų salė

Pamoką sukūrė - Lukiškių kalėjimas
  • Erdvės
  • Lukiškių skg. 6
Lukiškių kalėjimas 2.0 - nauja kalėjimo versija. Šioje vietoje daug meno, muzikos, kultūros, istorijos. Kviečiame Vilniaus mokytojus naudotis Lukiškių kalėjime įrengta konferencijų erdve savo pamokoms. Konferencijų salė įrengta Šv. Mikalojaus stebukladario cerkvės pastato pirmame aukšte.

Esant poreikiui galime pasiūlyti:
Plačiaekranis televizorius (didelės įstrižainės todėl tinka tiek prezentacijoms, tiek filmų peržiūroms);
HDMI laidas;
AXM Dynacord aktyvios garso kolonėlės;
RCF monitorinės garso kolonėlės;
XLR signaliniai laidai;
LED BAR (RGB) prožektoriai;
LED PAR prožektoriai;
Yamaha MG06 mixeris;
AKG HT45 mikrofonai;
AKG SR45 receiveriai;
Interneto ryšys;
Maitinimo laidai visai minėtai įrangai;
Kėdės (32 vnt);
Stalai (3 vnt).

Kai rezervacija bus patvirtinta, ilgainiui bus galima tartis dėl konkrečios įrangos poreikio. Pamokos organizatorius mokytojas prisiima atsakomybę už inventorių, kuris yra patalpoje. Pasibaigus pamokai, mokytojas su apsaugos darbuotoju apžiūri erdves ir palieka patalpą. Turėti savo kompiuterį.

Svarbu! Užsakydami erdvę, jūs pilnai prisiimate atsakomybę už moksleivių elgesį ir saugumą Lukiškių kalėjimo 2.0 erdvėse. Lukiškių kalėjimo 2.0 atstovai pamokose nedalyvauja, tik įleidžia į erdves.
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Naujamiesčio seniūnija, Lukiškių skg. 6