pasigamink-medini-inkila_57_01710768938-da01a82a8324a0de5ac345f3c919226f.jpeg

• Laisvės pr. 53
    Įmonės atstovas
  • 45 min

Kaip pačiam pasigaminti inkilą?

VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras yra profesinė mokykla, kurioje mokiniai gali įgyti profesiją, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą.

Pavasaris yra puikus metas pradžiuginti parskrendančius paukščius naujais inkilais. Todėl kviečiame Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinius ir mokytojus atvykti į mūsų centrą ir išmokti pasigaminti medinį inkilą.

Pasigamintą inkilą galėsite pasiimti su savimi.
Visomis būtinomis priemonėmis aprūpins VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras.

Bus vietos ir laiko kiekvieno kūrybiškumui!
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Supažindinti mokinius su medinių inkilų gamyba ir leisti patiems išmėginti savo galimybes.

Šios pamokos metu mokiniai sužinos, kaip teisingai pagaminti inkilėlį, kad paukšteliai jame suktų lizdus ir perėtų vaikus.

Profesijos mokytojo padedami, mokiniai savarankiškai atliks visus darbus ir taip išbandys savo jėgas.

Susipažinsime su staliaus - dailidės profesija:
-pažinsime įvairias medienos rūšis ir savybes, atliksime nesudėtingus medžio pjovimo darbus, naudosime staliaus – dailidės įrankius;
-pasiruošime inkilo gamybai reikalingas detales, jas sujungsime ir dekoruosime.

Konstravimo ir gamybos technologijos. Detalių jungimo būdai ir jungiamieji elementai.

Viršuliškių seniūnija, Laisvės pr. 53