pagalba-ekosistemai-vabzdziu-viesbucio-gamyba_57_01710768857-7f68724de47100f0d124d67c557226d7.JPG

Pagalba ekosistemai - vabzdžių viešbučio gamyba

Pamoką sukūrė - VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras
  • Biologija,
    Technologijos,
    Karjera
  • Ateities 28, Vilnius
    Įmonės atstovas

Kodėl vertingi viešbučiai vabzdžiams?

VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras mokinius kviečia į pamokas, kuriose jie susipažįsta su paklausiomis specialybėmis ir įgyja naujų praktinių įgūdžių, žinių.

Šioje pamokoje mokiniai sužinos apie dekoratyvinio apželdinimo darbuotojo specialybę, o klausydami mokytojos pasakojimo pasigamins viešbutį vabzdžiams.

Viešbučiai vabzdžiams – jau ne naujovė Lietuvoje. Jie ypač populiarūs šalyse, kur aukšti aplinkosaugos standartai. Tokie nameliai padeda privilioti pageidaujamų vabzdžių ir saugoti biologinę įvairovę, taip pat natūraliu būdu kovoti su kenkėjais. Nameliai padeda geriau pažinti vabzdžius, puošia aplinką.

Reikalingomis priemonėmis aprūpina pamokos kūrėjai.
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Mokytis saugoti biologinę įvairovę, kuri nyksta dėl žmogaus veiklos.

Dekoratyvinio apželdinimo darbuotojo specialybės pristatymas.
Susipažinimas su įvairiomis gamtinėmis medžiagomis, kurios bus naudojamos viešbučio vabzdžiams gamybai.
Namelių tipų ir darbo eigos pristatymas.
Viešbučio vabzdžiams gamyba.

Pilietiškumo