skrisk-be-rupesciu-keliones-pradziamokslis-anglu-k_57_01710838309-8f35aa183292c2200c15e731288cf77b.jpg

Skrisk be rūpesčių - kelionės pradžiamokslis anglų k.

Pamoką sukūrė - Jūratė Dulinskienė
  • Anglų k.,
    Gyvenimo įgūdžiai
  • Rodūnios kl. 10A, 02189 Tarptautinis Vilniaus oro uostas
  • 45 min

Ar žinai, kaip pasiruošti kelionei lėktuvu?

Ši praktinė anglų kalbos pamoka (angl. pavadinimas "Start Your Trip on a High Note !") skirta įtvirtinti klasėje išmoktą „Air Travel“ temos žodyną, pasikartoti Conditionals, Perfect Modals bei suteikti mokiniams naudingų žinių apie pasirengimą kelionėms.

Mokiniai su mokytoju anglų kalba diskutuoja, su kokiais iššūkiais galima susidurti, savarankiškai praeinant kelią nuo registracijos iki įlaipinimo į lėktuvą. Išsiaiškina veiksnius, kurie gali sukelti įtampą ir stresą. Aptaria, kaip šiuos veiksnius suvaldyti, kad kelionės pradžia būtų sklandi.

Pamoka vyksta Tarptautiniame Vilniaus oro uoste - su pamokos tema tiesiogiai susijusioje aplinkoje, kurioje gausu angliškai kalbančių turistų.

Nuotrauka iš https://shorturl.at/cdwX9.

Kelionių kontekste praktiškai pakartoti gramatinę medžiagą: Conditionals ir Perfect Modals.

1. Įvadas. Mokiniai susirenka lauke prie įėjimo į Vilniaus oro uostą. Mokytojas pristato pamokos temą ir tikslus.
2. Pagrindinė veikla. Apšilimui pasiteiraujama, ar mokiniai yra susipažinę su svarbiausiais oro uosto reikalavimais, etikos taisyklėmis. Oro uosto aplinkoje moksleiviai atlieka užduotis: klausosi oro uosto pranešimų, interpretuoja išgirstas situacijas, grupėse modeliuoja ir aptaria kelią nuo registracijos iki įlaipinimo į lėktuvą, porose kuria dialogą.
3. Pamokos apibendrinimas su mokytoju. Įsivertinimas naudojant programėlę www.mentimeter.com.

Veiklos viešojoje erdvėje: kelionės, kelionių planavimas, susisiekimas, šalys ir miestai.

Naujininkų seniūnija, Rodūnios kl. 10A, 02189 Tarptautinis Vilniaus oro uostas