kaip-is-serialo_57_01694603541-17e90a8ff3df4ecf249af707599957d0.jpg

• KITA,
    Anglų k.
  • LRT, S. Konarskio g. 49

Kokią įtaką gali daryti geras serialas?

Integruotoje anglų kalbos ir teatro pamokoje, naudodami tinkamas gramatines formas, pateiktą žodyną ir remdamiesi serialo kūrimo principais, dalyviai mokosi sukurti serialo seriją arba jos ištrauką (apie 20 min). Mokiniai argumentuoja pasirinkimą, nusako idėjos sumanymą.

Pamoka lavina retorikos, interpretacijos, darbo grupėse įgūdžius, kūrybiškumą.

Gali vykti Lietuvos televizijos studijoje ar kino teatre.

Pamokos autoriai: teatro mokytojas metodininkas Gintaras Tubelis ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Jolanta Liubkevič.

Remiantis serialo kūrimo principais ir pateiktu žodynu, sukurti serialo ištrauką arba seriją.

Anglų kalbos pamokose
This integrated class is meant to be a consolidation activity after the revision of all the grammatical tenses (time differs depending on the teacher’s long-term plans). In order for it to be more challenging the English teacher can provide the students with the recently learnt\revised vocabulary to be used in the script as well. This shapes the episodes in a different way (e.g. if the vocabulary is about crimes and criminals - the series will more likely be detective).

Teatro pamokose
Aptariama 10 pastarojo dešimtmečio televizijos serialų, kurių įtaka yra svarbi televizijos industrijai (inovatyvumas, naujumas, išskirtinumas), mūsų gyvenamai tikrovei, arba kurie taikliai atvazduoja dabartinį laikmetį.

Integruotos pamokos metu pristatomos sukurtos serijos ir vyksta jų aptarimas.
Klasės draugai vertina atlikto darbo kokybę, originalumą, įtaigą.
Galutinis vertinimas susideda iš mokinių ir mokytojų suminio vertinimo.

Pilietiškumo
Skaitmeninė