algebra-traku-gatveje_57_01673708054-203da463d9a717386f8ee24f21ac29d1.jpg

Pamoką sukūrė - Laura Kuldoš
  • Matematika
  • Trakų g. 1

Ar moku spręsti lygtis, nelygybes ir jų sistemas?

Pamokos tikslas- pakartoti įvairių lygčių (tiesinių, kvadratinių, racionaliųjų) ir nelygybių (tiesinių ir kvadratinių) bei jų sistemų sprendimo būdus, žaidžiant matematinį orientacinį loto žaidimą "Algebra Trakų gatvėje".
Žaidimą sudaro loto, kuriame kiekvienos užduoties atsakymas- tai Trakų gatvės kažkurio namo numeris. Mokiniai, išsprendę lygtį,turi surasti reikiamą pastatą Trakų gatvėje ir jo nuotrauką įklijuoti į lygties vietą užduočių lape (pastatų fragmentų nuotraukos pateiktos pamokos užduočių faile).
Pamoka skirta grupiniam darbui.
Sėkmės ir atidumo žaidžiant!

Pakartoti įvairių lygčių (tiesinių, kvadratinių, racionaliųjų) ir nelygybių (tiesinių ir kvadratinių) bei jų sistemų sprendimo būdus, žaidžiant matematinį orientacinį loto žaidimą "Algebra Trakų gatvėje".

1. Supažindinti su pamokos tikslu.
2. Pasidalinti į grupes (po 2-4 mokinius), išsidalinti užduočių lapus ir atsakymų kortelių rinkinį.
2. Atlikti užduotis.
4. Aptarti skirtingų grupių gautus rezultatus, ar užteko laiko atlikti užduotis, kas buvo sunkiausia.

Tiesinės lygtys, racionaliosios lygtys, lygčių sistemos, kvadratinės nelygybės, nelygybių sistemos.

Senamiesčio seniūnija, Trakų g. 1