informacinis-pranesimas-apie-ozo-parka_57_01673552815-c58ffa6059dbdbb34ef2f6e8d07e79f8.png

Informacinis pranešimas apie Ozo parką

Maksimalus dalyvių skaičius: 30+
Pamoką sukūrė - Daiva Vyšniauskienė
  • Anglų k.
  • V. Gerulaičio g. 1A

Kodėl turėtume apsilankyti Ozo parke?

Ši pamoka padės mokiniams praktiškai panaudoti teminį žodyną (miesto vietovė, parkas, tvarus miestas, gamta, infrastruktūra, laisvalaikis, sveikas gyvenimo būdas) bei parinkti tinkamas gramatines struktūras (Conditionals: Zero and first conditional. Gerunds, Verb + -ing/infinitive. To + infinitive. Adjectives ending in ‘-ed’ and ‘-ing’ . Comparative. Superlative.) konkrečiam komunikaciniam tikslui pasiekti - faktinės informacijos, nurodymų pateikimui, aiškinimui raštu. Mokiniai mokysis parengti informacinį pranešimą, plakatą, naudodami iliustracijas bei nuotraukas iš apsilankymo parke.

Tyrinėti Ozo parką, rinkti duomenis ir parengti informacinį pranešimą apie galimas veiklas parke.

Pamokos veiklos trumpai:
1. Žodyno banko sudarymas ir mokymasis
2. Gramatinių struktūrų kartojimas
3. Užduoties atlikties planavimas
4. Lankymasis parke, duomenų rinkimas (fotografavimas)
5. Informacinio pranešimo rengimas
6. Informacinio pranešimo pristatymas
7. Refleksija
P. S. Detalesnis planas prisegtas. Jei arčiau yra kitas miesto parkas, galima pamoką pritaikyti apsilankymui jame.

Skaitmeninė

Faktinės informacijos, nurodymų pateikimas, aiškinimas raštu, teksto (sakytinio, rašytinio, grafinio, vaizdinio ir kt.) mediacija, kalbos vartojimas gyvenamosios aplinkos ir sveiko gyvenimo būdo kontekste.

Šeškinės seniūnija, V. Gerulaičio g. 1A