pasitarimo-narkotiku-kontroles-klausimais-simuliacija_57_01708586350-2c94b9300dc243207e8f171047196dff.jpg

Pasitarimo narkotikų kontrolės klausimais simuliacija

Pamoką sukūrė - Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija
  • Pilietiškumas,
    KITA,
    Gyvenimo įgūdžiai
  • Šventaragio g. 2
    Įmonės atstovas

Ar gali prisidėti prie narkotikų vartojimo mažinimo?

Pamokos metu mokiniai simuliuoja tarpinstitucinį pasitarimą Vidaus reikalų ministerijoje, sprendžiant narkotikų vartojimo jaunimo tarpe problematiką.
Mokiniams priskiriamos rolės (atstovaujamos institucijos) ir interaktyviai kviečiama siūlyti būdus ir priemones pristatytai situacijai spręsti bei suvaldyti.
Simuliacijos pabaigoje – reflektavimas diskusijos forma apie reikalingas dėmesio kryptis, siekiant pokyčio.

Pamoką veda Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Viešojo saugumo politikos grupės vadovas Darius Domarkas.
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Supažindinti su narkotikų vartojimo jaunimo tarpe problematika ir jos valdymo būdais.

1. Mokiniai supažindinami su pamokos eiga ir užduotimi. Jiems priskiriamos rolės (atstovaujamos institucijos).
2. Pristatoma narkotikų vartojimo jaunimo tarpe situacija, kurią reikia spręsti pasitarimo metu.
3. Inicijuojama diskusija apie būdus ir priemones pristatytai situacijai spręsti ir suvaldyti.
4. Reflektavimas diskusijos forma apie reikalingas dėmesio kryptis, siekiant pokyčio.

Pilietiškumo

Saugus ir sveikas asmuo ir bendruomenė. Žalingų įpročių prevencija

Naujamiesčio seniūnija, Šventaragio g. 2