vilnius-2123-metais_57_01674461370-4220a9605ac1cf391d85fbd90655fb29.jpg

• Kitos kalbos
  • Žirmūnų g. 1E
  • 45 min

Koks Vilnius pasitiks savo 800-ąjį gimtadienį?

Dangoraižiai, robotai, skraidantys automobiliai... Mokiniai yra kviečiami įsivaizduoti, kokie pokyčiai laukia Vilniaus per ateinančius 100 metų. Žirmūnų mikrorajonas, o tiksliau, Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmų teritorija yra pasirinkta neatsitiktinai - čia pamatysime ir tekančią Nerį su Gedimino pilimi tolumoje, ir modernius gyvenamuosius bei verslo pastatus, ir sovietinės architektūros daugiabučius, ir šv. Petro ir Povilo bažnyčios bokštus, ir žaliuojantį Tuskulėnų rimties parką... Tokia atsiveriančio peizažo įvairovė sužadins vaizduotę ir paskatins mokinius pamąstyti apie pokyčius skirtingose miesto dalyse.
Tiesa, dėl užduoties universalumo, mokytojas šiai pamokai gali pasirinkti ir bet kurią kitą Vilniaus vietą.

Įtvirtinti prancūzų kalbos būsimojo laiko (futur simple) vartojimą.

1. Mokiniai yra supažindinami su pamokos tikslu ir paskirstomi poromis;

2. Pakartojamas būsimojo laiko sudarymas ir išimtys;

3.Aptariama, kas mokiniams yra miestas, kokie yra jo elementai;

4.Atsižvelgdami į įvardintus elementus, mokiniai aprašo, kokie pokyčiai laukia Vilniaus per ateinančius 100 metų ir juos iliustruoja;

5.Mokiniai pristato savo darbus žodžiu;

6.Į(si)vertinimas ir refleksija.