biologija_1672926776-5df056ec104c668cdd572568dbbbafe9.jpg

• Biologija
  • Konstitucijos pr. 3
  • 45 min

Ar būtų įmanoma Žemėje gyventi be augalų?

Kodėl Vilniuje plečiami žalieji masyvai ir skatinamas dviračių eismas...

Sužinosime, kodėl deguonis neišsenka atmosferoje ir kiek litrų deguonies žmogus sunaudoja per dieną.
Paskaičiuosime, kokį kiekį deguonies išskiria didelis gaubtasėklis medis per saulėtą vasaros dieną. Pasidairysime Savivaldybės aikštėje.

Prisiminti kvėpavimo ir fotosintezės procesus, įrodyti, kad tarp augalų ir gyvūnų per atmosferą vyksta nuolatiniai dujų mainai.

Mokiniai išsikelia darbo tikslą gauta tema, skaito, ieško informacijos, paruošia pristatymą. Pristato savo grupės darbą.

Dirbant grupėse, naudojantis mokytojo pateiktimi, objektu, vadovėliu, užrašų sąsiuviniu, mokiniai prisimins kvėpavimo ir fotosintezės procesus, įrodys, kad tarp augalų ir gyvūnų per atmosferą vyksta nuolatiniai dujų mainai. Nurodys, kas vyksta, kai sutrinka dujų mainų pusiausvyra.

Galima integracija su chemija, gamtos ir žmogaus pamokomis.

Gamtamokslinis ugdymas

Šnipiškių seniūnija, Konstitucijos pr. 3