tyrinejam-gyvaja-gamta_57_01673453922-5cc7c7c219d5ce378b9b687636d60e44.jpg

Pamoką sukūrė - Viktorija Kaziukonytė
  • Gamta
  • M. K. Čiurlionio g. 100, 03100 Vilnius

Kuo skiriasi spygliuočiai ir lapuočiai medžiai?

Vingio parkas yra miškinga Vilniaus miesto teritorijos dalis, iš trijų pusių plaunama Neries upės srovės. Tai didžiausias sostinės miško parkas, svarbus nacionaliniu mastu. Tad šiame miško parke galima būtų surasti įvairių medžių, gyvosios gamtos elementų ir praturtinti turimas žinias apie gamtą.

Mokiniai pamokos metu sužinos pagrindinius faktus apie medžių tipus, gėbės įvardyti jų skirtumus.

Mokiniai pamokos metu sužinos pagrindinius faktus kuo skiriasi spygliuočiai ir lapuočiai medžiai. Sužinos, kaip galima apskaičiuoti medžio amžių. Klausydamiesi mokytojos pasakojimų ir įdomių faktų apie medžius atliks pateiktas užduotis.
Atlikdami užduotis mokiniai lietuvių kalbos pamokoje įtvirtins klausimą ką? bei taisylingo sakinio struktūrą, iš pabirusių žodžių sudarydami trumpą sakinį. Anglų kalbos pamokoje pagilins žodyną pažymint tinkamam paveikslui tinkamą reikšmę. Pasaulio pažinimo pamokose mokiniai atliks kryžiažodį, kuris susijęs su pamokoje nagrinėta tema. Atliks užduotį, kurioje reikės įvardyti pagrindines medžio dalis. Pamokos pabaigoje gebės įvardyti, kuo skiriasi spygliuočiai ir lapuočiai medžiai.

Gyvoji gamta, žodyno plėtimas, klausimas ką?, rišlus tekstas

Vilkpėdės seniūnija, M. K. Čiurlionio g. 100, 03100 Vilnius