saugaus-eismo-pamoka2_57_01713772375-3761f8b1f2742258535d322bca4b0c16.jpg

Pamoką sukūrė - Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
  • Pradinis ugdymas,
    Gyvenimo įgūdžiai
  • Sietyno g. 24, 1.15 kab.
    Įmonės atstovas
  • iki 45 min

Ar moki saugiai elgtis gatvėje ir kelyje?

Jaunieji Vilniečiai kviečiami apsilankyti Vilniaus policijos įstaigoje įrengtoje saugaus eismo klasėje ir ugdyti savo, kaip eismo dalyvio, saugaus eismo kompetenciją, pagarbą eismo dalyviams, atsakomybę už savo elgesį kelyje.

Mokiniai bus supažindinti su Kelių eismo taisyklėmis, išmoks įžvelgti eismo aplinkoje tykančius pavojus ir gaus patarimų, kaip jų išvengti. Patarimai skirti keliaujančiam vaikui pėsčiomis (mieste ir užmiestyje), esant lengvojo automobilio, visuomeninio transporto, mokyklinio autobuso keleiviu, dviračio, elektrinio paspirtuko ar kitos elektrinės mikrojudumo priemonės vairuotoju.

Klasėje įrengtoje virtualioje eismo aplinkoje mokiniai turės galimybę atlikti praktines užduotis (pereiti gatvę, teisingai užsidėti dviratininko šalmą ar prisisegti atšvaitą ir kt.).

Pamoką ves Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai.
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Išmokti saugaus eismo pagrindus, susipažinti su Kelių eismo taisyklėmis.

1. Įvadas. Saugaus eismo svarba, bendrosios eismo dalyvių pareigos, vertybinės nuostatos: pagarba gyvybei, eismo dalyvio asmeninė atsakomybė už jos išsaugojimą.
2. Eismo aplinka.
3. Pėsčiasis eismo dalyvis.
4. Keleivis.
5. Dviračio, elektrinio paspirtuko ar kitos elektrinės mikrojudumo priemonės vairuotojas.
6. Papildomos priemonės eismo saugumui užtikrinti.
7. Saugaus eismo viktorina.

Saugus eismas gatvėje ir kelyje. Kelių eismo taisyklės.

Karoliniškių seniūnija, Sietyno g. 24, 1.15 kab.