istorinis-ir-siuolaikiskas-vilniaus-senamiestis_57_01669313178-c155a0aabb8c44008630f1ed76ca44de.jpg

Istorinis ir šiuolaikiškas Vilniaus senamiestis

Pamoką sukūrė - Edita Dailidienė
  • Dailė,
    Kitos kalbos
  • Katedros a. 2

Kodėl Vilniaus senamiestis priklauso UNESCO?

Mokiniams pristatomas pamokos tikslas, užduotis ir duodamas senamiesčio planas, užduočių lapai.
Naudojant skaitmenines priemones mokiniai fiksuoja užduotyse nurodytus objektus bei vietas.
Mokiniai gali dirbti grupėse po 4-5 mokinius arba porose.
Vėliau pagal surinktą medžiagą rengiami pristatymai prancūzų kalba.

● Ugdyti gebėjimą atpažinti istorinius ir kultūrinius objektus Vilniaus senamiestyje ir juos pristatyti prancūzų kalba.
● Skatinti supratimą, kad Vilniaus senamiestis yra unikalus UNESCO paveldo saugomas objektas, kartu gyvybingas ir patrauklus bei tinkamas turiningam laisvalaikio praleidimui ir pažintiniam apsilankymui.

Vilniaus Katedros aikštė - Šventaragio g. - S. Daukanto aikštė - Gaonų g. - Žydų g. - Stiklių g. - Vokiečių g. - Rotušės aikštė - Didžioji g. - Pilies g. - Šv. Mykolo g. - Maironio g. - Bernardinų sodai- Valdovų rūmai

Skaitmeninė

Viduramžių miestai (Vilnius), architektūros stiliai (gotika, renesansas, barokas, klasicizmas), UNESCO paveldas, istorinis ir kultūrinis paveldas Vilniuje, gyvenamoji aplinka, mano miestas.

Senamiesčio seniūnija, Katedros a. 2