protas-ir-jausmai_57_01694337186-13010df8ea58072ece7ee1eb2b715757.jpg

Anglų k.
  • Vilniaus universiteto teatro salė, Universiteto g. 3

Ar svarbi tyla?

Pamoka skirta apipavidalinti muzikos kūrinį, išreikšti jo skleidžiamą žinutę, naudojant teatrines priemones.

Mokiniai lavins gebėjimą interpretuoti jausmus, dirbdami grupėse, sukurs muzikinio kūrinio begarsę sceninę interpretaciją.

Pamoka gali vykti Vilniaus universiteto teatro salėje ar bet kokioje teatrinėje erdvėje. Erdvę galite užsisakyti per mūsų platformą.

Pamokos autoriai: teatro mokytojas metodininkas Gintaras Tubelis ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Jolanta Liubkevič.

Apipavidalinti muzikos kūrinį, išreikšti jo skleidžiamą žinutę, naudojant teatrines priemones.

Anglų kalbos pamokose:

Revision class of one’s choice to revise the names of music styles and the vocabulary of feelings and emotions.
Suggestion: a revision class prepared by students. Students in groups or individually get a part of the vocabulary list and have to create their own exercise for everyone to practice\revise the vocabulary as their homework. The exercises or activities are revised by the teacher and then carried out during the next class.

Teatro pamokose diskutuosime apie muzikos galią, muzikos svarbą teatre bei kine, jos keliamus jausmus, muzikos pagalba kuriamus vaizdinius.

Muzikos stilių pavadinimai. Jausmų ir emocijų žodynas.

Senamiesčio seniūnija, Vilniaus universiteto teatro salė, Universiteto g. 3