moksleiviu-asmeninio-prekes-zenklo-kurimas_57_01707739545-e89f0a091a1bee29c7fec0420bcea53f.jpg

Moksleivių asmeninio prekės ženklo kūrimas

Pamoką sukūrė - VILNIUS TECH Kūrybinių industrijų fakultetas
  • Karjera,
    Gyvenimo įgūdžiai
  • Trakų g. 1
    Įmonės atstovas

Ar mokiniui reikalingas asmeninis prekės ženklas?

Dar neseniai prekės ženklas buvo tapatinamas tik su įmonėmis. Tačiau šiandien jau nieko nestebina asmenybės, kurias galima vadinti savo pačių prekės ženklais. Tai žinomi nuomonės formuotojai, aktoriai, advokatai, kirpėjai ir kiti. O ar asmeninio prekės ženklo kūrimas aktualus moksleiviams?

Pamokoje moksleiviai įgis teorinių žinių ir praktinių įgūdžių apie asmeninio prekės ženklo kūrimą. Bus nagrinėjama asmeninio prekės ženklo reikšmė šiuolaikinėje visuomenėje, atskleidžiama jo nauda moksleiviams bei studentams.

Mokiniai gaus įžvalgų apie savo identiteto ir tapatybės suvokimą bei reikšmę, asmeninio prekės ženklo naudą visuose gyvenimo bei karjeros etapuose.

Nuotrauka iš https://www.pexels.com
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Suteikti teorinių ir praktinių žinių apie asmeninio prekės ženklo kūrimą.

ĮVADAS. Kas yra asmeninis prekės ženklas? Apibrėžimas ir esmė, pavyzdžiai iš įvairių sričių.

ASMENINIO PREKĖS ŽENKLO KŪRIMAS. Identiteto ir vertybių apibrėžimas: kas mane išskiria iš kitų? Kokios vertybės man svarbios?
Būdai išryškinti savo unikalumą: kūrybiniai projektai ir idėjos, nuotraukų, vaizdinių, žodžių naudojimas.

ASMENINIS PREKĖS ŽENKLAS IR AUDITORIJA. Bendravimas su kitais, socialinių tinklų naudojimas, tinklaraščiai, partnerystės ir projektai su bendraminčiais, dalyvavimas bendruomenėse.

ASMENINIO PREKĖS ŽENKLO ĮTAKA KARJERAI IR SĖKMEI. Kuo prekės ženklas gali būti naudingas mokslams ir ateities karjerai? Praktiniai pavyzdžiai: sėkmingi asmeniniai prekės ženklai, pasitikėjimas savimi, galimybės.

TINKLARAŠTIS. Paskirtis, rašymo įgūdžių tobulinimas, svarba puoselėjant asmeninį prekės ženklą.

APIBENDRINIMAS. Sėkmingų asmeninių prekės ženklų istorijos: kas tarp jų bendro ir įkvepiančio?

Savęs pažinimas ir asmeniniai tobulėjimo tikslai. Santykiai ir bendradarbiavimas

Senamiesčio seniūnija, Trakų g. 1