m-k-ciurlionio-muzikos-pasaulis_57_01710760924-a0570bc1642bcaa465a50b90dcf82d4c.png

M. K. Čiurlionio muzikos pasaulis

Pamoką sukūrė - M. K. Čiurlionio namai Vilniuje
  • Istorija,
    Muzika
  • Savičiaus g. 11, Vilnius
    Įmonės atstovas
  • 45 min

Iš ko susideda M. K. Čiurlionio muzikos pasaulis?

Kviečiame į pamoką unikalioje istorinėje vietoje - M. K. Čiurlionio namuose!

Šios itin meninės pamokos metu 5 – 12 klasių mokiniai suprantamai, patraukliai ir paveikiai supažindinami su M. K. Čiurlionio kūryba ir asmenybe.

Tai muzikos pamoka – koncertas „Čiurlionio muzikos pasaulis“, į kurį kviečia pianistas, didžiojo Lietuvos genijaus proanūkis, Rokas Zubovas.

Derindamas pasakojimą ir skambindamas Čiurlionio fortepijoninius kūrinius, pianistas pristatys pagrindinius kūrėjo įkvėpimo šaltinius, kurie nuspalvina visą jo muzikinę ir dailės kūrybą, padeda suprasti jo muzikos ir dailės kūrinių kalbą ir simboliką, atskleidžia muzikos ir dailės bendrystės aspektus.
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Paveikiai pristatyti M. K. Čiurlionio įkvėpimo šaltinius, padėti suprasti jo muzikos ir dailės kūrinių kalbą ir simboliką.

M. K. Čiurlionio muzikinės kūrybos pristatymas mokiniams;

Svarbiausios M. K. Čiurlionio muzikinio pasaulio detalės, pristatytos muzikiniais pavyzdžiais ir gyvai atliekamos fortepijonu;

Pamokos apibendrinimas ir refleksija su mokiniais: ko kiekvienas galime pasimokyti iš M. K. Čiurlionio muzikinio pasaulio?

Pilietiškumo

M. K. Čiurlionio muzikinis pasaulis