pasakojimo-kurimas_57_01673110551-cb44171531fb2294179ac0c331eeb5d9.jpg

• Lietuvių k. ir literatūra
  • Šventaragio g.

Kaip sukurti pasakojimą?

Mokiniai susipažįsta su pasakojimo kūrimo nuostatomis ir bando sukurti pasakojimą, remdamiesi duotu žemėlapiu bei jį užrašyti ir su intonacija gebėti perskaityti.

Supažindinti mokinius su pasakojimo kūrimo nuostatomis. Išmokti parašyti pasakojimą remiantis duotu žemėlapiu ir su intonacija perskaityti sukurtą pasakojimą.

Mokiniai susipažįsta su trumpa teorine medžiga, kaip reikia teisingai rašyti pasakojimą remiantis pateiktu žemėlapiu. Tuomet gauna dalomoją medžiagą su žemėlapiu, kuriame pažymėti objektai bei lapu, kuriame kurs pasakojimą. Jam reikia įsivaizduoti, kad iš tolimos šalies į Lietuvą atvyksta jo draugas ir pirmiausia jis apsilanko katedros aikštėje. Mokinys turi sukurti trumpą pasakojimą apie Katedros aikštę remiantis žemėlapyje esančiais objektais. Tuomet gebėti jį perskaityti naudojant intonaciją.

Pasakojimo kūrimas

Senamiesčio seniūnija, Šventaragio g.