atvirukas-is-kitos-salies_57_01694337028-aecd45302f19f400aad06b843901ca83.jpg

Atvirukas iš kitos šalies pagal eilėraštį „Post card“

Pamoką sukūrė - Gintaras Tubelis
  • KITA,
    Anglų k.
  • Lietuvos televizija, Konarskio g. 49

Kokį atviruką atsiųstum iš kitos šalies?

Pamokoje kursime TV laidą kelionių tema (galimas įrašas arba „gyvas“ laidos filmavimas). Remdamiesi pateikta medžiaga ir asmenine patirtimi, mokiniai kurs pasirinkto miesto pristatymą, į kurį įterps temas iš anglų kalbos pamokose nagrinėto Peter Skrzyniecki eilėraščio „Post Card“.

Mokiniai suvoks jausmų ir išgyvenimų perteikimo būdus ir priemones. Gerins komandinio darbo įgūdžius. Gilins supratimą apie konteksto kūrimą. Gilins sociokultūrinį pažinimą.

Pamoka gali vykti Lietuvos televizijoje arba kitoje teatrinėje erdvėje. Erdvę galite užsisakyti per mūsų svetainę.

Pamokos autoriai: teatro mokytojas metodininkas Gintaras Tubelis ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Jolanta Liubkevič.

Remiantis pateikta medžiaga ir asmenine patirtimi sukurti pasirinkto miesto pristatymą.

Anglų kalbos pamokose:

Analyzing the poem “Post Card” by Peter Skrzyniecki and looking for personification, repetition, oxymoron, imagery, rhetorical question. Discussion of the provided literary devices and their effect on the reader.
(The poem is included in “Insight Advanced” by Oxford or can be found at https://slideplayer.com/slide/4050165/)

Teatro pamokose mokiniai susipažįsta su 10 geriausių pasaulio miestų, kuriuos išrinko vieno žymiausių kelionių žurnalų „Conde Nast Traveler“ skaitytojai, kasmet rengiamuose geriausiųjų rinkimuose „Readers’ Choice Awards“ (medžiaga pridedama).

Integruotos pamokos metu vyksta paruoštų kelionių TV laidų pristatymas, komentavimas, aptarimas, įsivertinimas ir vertinimas.

Pilietiškumo
Skaitmeninė