pigmalionas_57_01694587824-5ae2ce1416d1efebf90c4bf32e8c6ab2.jpeg

Anglų k.
  • VU teatro salė, Universiteto g. 3

Kas yra Pigmalionas?

Remiantis George Bernard Shaw pjese „Pigmalionas“ mokiniai kurs sceninę interpretaciją - etiudą, naudodami skirtingas meninės raiškos priemones: vaidybą, muziką, judesį, šokį ir kita. Remdamiesi pjesės analize ir asmenine patirtimi, atskleis pagrindinę mintį, sukurs pasirinktų personažų charakterius. Lavins kritinio ir kūrybinio mąstymo gebėjimus. Gebės greitai ir kritiškai reaguoti. Gebės interpretuoti situaciją ir aplinkinius. Gerins kultūrinės raiškos – improvizacijos įgūdžius. Tobulins režisūros ir vaidmens atlikimo gebėjimus bei komandinio darbo įgūdžius. Gilins kultūrinį sąmoningumą. Vertins ir argumentuotai išsakys nuomonę, diskutuos.

Pamoka gali vykti Vilniaus universiteto teatro salėje ar kitoje teatrinėje erdvėje.

Pamokos autoriai: teatro mokytojas metodininkas Gintaras Tubelis ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Jolanta Liubkevič.

Sukurti sceninę interpretaciją-etiudą, naudojant skirtingas meninės raiškos priemones.

Anglų kalbos pamokose:

Reading and analysis of an excerpt from the play. Discussion of the context and analysis of the vocabulary used in the play.

Teatro pamokose išsiaiškinama apie Pigmalioną. Skaitomos ir analizuojamos pjesės ištraukos.

Šios integruotos pamokos metu vyksta paruoštų etiudų pristatymas, sceninių sprendimų argumentavimas, analizė, įsivertinimas ir vertinimas.
Klasės draugai vertina atlikto darbo kokybę, originalumą, įtaigą.
Galutinis vertinimas susideda iš mokinių ir mokytojų suminio vertinimo.

Pjesės ištraukos skaitymas ir analizė.

Senamiesčio seniūnija, VU teatro salė, Universiteto g. 3