zymiausios-pasaulio-keliones_57_01694336944-7449b33880d1c625c86082d750e14305.png

Žymiausios pasaulio kelionės

Pamoką sukūrė - Gintaras Tubelis
  • KITA,
    Anglų k.
  • Vingrių skveras

Kodėl verta keliauti?

Remiantis nagrinėta medžiaga bei asmeniniu požiūriu, tarptautinėje turizmo mugėje pristatyti įsimintiniausią visų laikų kelionę. Mokiniai ruoš „gyvą“ pristatymą bei stendą. Atsakys į klausimą, kodėl pasirinko būtent šią kelionę, argumentuos pasirinkimą, gebės nusakyti idėjos šaltinį ir sumanymą. Lavins komandinio darbo, retorikos, interpretacijos įgūdžius, kūrybiškumą.

Pamoka gali vykti Vingrių skvere, aikštėje ar parke.

Pamokos autoriai: teatro mokytojas metodininkas Gintaras Tubelis ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Jolanta Liubkevič.

Tarptautinėje turizmo mugėje pristatyti įsimintiniausią visų laikų kelionę, argumentuoti pasirinkimą.

Anglų kalbos pamokose:

Revision or introduction of the vocabulary related to traveling.

Teatro pamokose susipažįstama ir aptariama 10 visų laikų žymiausių tyrinėtojų (medžiaga pridedama).

Integruotos pamokos metu vykstančioje turizmo mugėje pristatomos skirtingos visų laikų kelionės, jų pristatomieji stendai, vyksta diskusijos, konkurentų provokacijos.

Skaitmeninė

Žodynas apie keliones.