zymios-pavilnio-vietos-antro-tipo-salygos-sakiniai_57_01683718480-c97025eb670226f9b90a39b64674f057.jpg

Žymios Pavilnio vietos. Antro tipo sąlygos sakiniai

Pamoką sukūrė - Laima Embrasienė
  • Anglų k.
  • Pavilnys

Ką keisčiau, jeigu būčiau Vilniaus meras?

Mokiniai gilins antro tipo sąlygos sakinių naudojimo įgūdžius.
Pažins savo rajono žymias vietas.

Vaikščiodami po Pavilnį (galima bet kokį miesto rajoną), fotografuoja, angliškai įvardina ir pasižymi vietas, kurias keistų, jei taptų miesto meru.

Aplanko Pavilnio Kristaus Karaliaus ir Šv. kūdikėlio Jėzaus Teresės bažnyčią, garsųjį Tuputiškių serpantiną. Susėdę ant serpantino laiptų porose aptaria nufotografuotus objektus.

Kitai pamokai namuose ruošia pateiktis apie tai, ką darytų, jei būtų išrinkti merais. Pristato savo darbus klasei. Draugai užduoda klausimus ir vertina vieni kitų darbus pagal pateiktą vertinimo lentelę.

Nuotrauka: gamtosknyga.lt

Įtvirtinti sąlygos sąlygos sakinių vartojimo žinias. Pažinti savo aplinką. Parengti mero reklaminę pateiktį ir ją pristatyti.

Aptariame vaikščiojimo mieste taisykles, uždavinius, kaip ir ką darysime.
Einame į miestą.
Vaikščiodami mokiniai fotografuoja, įvardija angliškai ir užsirašo vietas, kurias keistų ar tobulintų, jei būtų merai.

Aplanko Pavilnio Kristaus Karaliaus ir Šv. kūdikėlio Jėzaus Teresės bažnyčią, garsųjį Tuputiškių serpantiną. Susėdę ant serpantino laiptų poroje aptaria nufotografuotus objektus.

Aptariame, kiek objektų matėme, kiek nufotografavo ir išsiaiškiname namų užduotį.

Pilietiškumo

Gyvenamoji aplinka.