isgirsk-mano-balsa_57_01694603643-cff639f305e3064b0ab4c54c09341265.jpg

Anglų k.
  • Vilniaus miesto savivaldybė, Konstitucijos pr. 3

Kas man svarbu?

Mokiniai nagrinėja medžiagą apie svarbią pasaulinę arba vietinę problemą. Remdamiesi asmeniniu požiūriu, sukuria ir pristato kalbą, skatinančią keisti susidariusią situaciją. Kalboje nusako idėjos šaltinį ir sumanymą, argumentuoja savo pasirinkimą.

Pamoka lavina retorikos ir interpretacijos įgūdžius, kūrybiškumą.

Gali vykti Vilniaus miesto savivaldybėje arba kitoje erdvėje, turinčioje konferencijų salę.

Pamokos autoriai: teatro mokytojas metodininkas Gintaras Tubelis ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Jolanta Liubkevič.

Sukurti ir pristatyti kalbą apie svarbią pasaulinę ar vietinę problemą.

Anglų kalbos pamokose
This integrated class can be held within the curriculum as a part of global issues topic or outside of the curriculum as speaking and writing practice. As the students learn aspects of rhetoric in theater class, they write their speeches and during the English class the speeches are peer-checked and everyone receives a comment from the teacher.

Teatro pamokose mokoma retorikos, nagrinėjama „Eurobarometro" apklausa apie Lietuvos gyventojų nuomonę apie klimato kaitą ir jos keliamus iššūkius.

Integruotos pamokos metu pristatomos mokinių sukurtos kalbos ir vyksta jų aptarimas.
Klasės draugai vertina atlikto darbo kokybę, originalumą, įtaigą.
Galutinis vertinimas susideda iš mokinių ir mokytojų suminio vertinimo.

Pilietiškumo

Retorika. Terminų žodynas.