iskyla-at-the-picnic_57_01672943525-58f92351feded37278fa7818878f0178.png

• Anglų k.
  • Žirmūnų paplūdimys
  • 45 min

Ar pasiruošę iškylai gamtoje?

Mokiniai iškylos metu angliškai pasakos apie savo paruoštus užkandžius, pakartos žodžius, kuriuos moka, ir praturtins savo žodyną naujais žodžiais. Siūloma pamoką vesti Žirmūnų ar Valakampių paplūdimiuose, kad vaikai pajaustų iškylos nuotaiką, bet puikiai tinka Vingio parkas arba bet kuris kitas šalia mokyklos esantis parkas, skveras ar žaidimų aikštelė.

Išmokti naujus maisto žodžius ir įtvirtinti jau žinomą maisto žodyną.

Mokykloje mokiniai pasimoko mandagių žodžių / frazių, kurie naudojami valgant (pasiūlymai įkelti pamokos faile).
Mokiniai iš anksto pasiruošia iškylai - iš namų atsineša užkandžių, kuriuos valgys iškyloje. Jeigu yra galimybė, užkandžius galima pasiruošti mokykloje – pvz., susitepti sumuštinius.
Iškylos metu mokiniai angliškai pasakos, kokius užkandžius turi atsinešę. Vartos mandagias frazes (pasiūlymai įkelti pamokos faile).
Papasakoję apie savo atsineštus užkandžius, užpildys užduoties lapą, kuriame parašys angliškai, kokį maistą ragavo, kokius naujus žodžius išmoko.

Maisto žodynas

Žirmūnų seniūnija, Žirmūnų paplūdimys