kaip-nepasiklysti-mieste-asking-for-giving-directions_57_01674072734-bdedb8653bfaa1813380f597758c4d4f.png

Kaip nepasiklysti mieste?

Pamoką sukūrė - Irena Norkūnaitė
  • Anglų k.
  • Didžioji g. 31

Ar moki paklausti kelio?

Mokiniai mokysis, kaip nepasiklysti mieste ir padėti pasiklydusiam - surasti ieškomą vietą.

Išmokti paklausti kelio ir mokėti nupasakoti kelią iki tam tikros vietos ar objekto.

Mokiniai turi būti pasimokę temos – Asking for/Giving directions.
Nuvykę į Rotušės aikštę, mokiniai pasiskirsto poromis ir išsitraukia lapelius, kuriuose nurodyta vieta, į kurią reikia nueiti.
Naudodami išmoktas frazes, mokiniai pasakoja kaip pasiekti ieškomą objektą/vietą (galima naudotis navigacijos programėlėmis, kurios yra mobiliuose telefonuose)
Paskui patikrina, ar pavyks pasiekti reikiamą vietą/objektą - nueina nurodytu maršrutu.
Grįžę į mokyklą, mokiniai pasakoja, kaip jiems sekėsi ir atlieka užduotį - Write any new words you have learnt in this lesson.

Kelionės.

Senamiesčio seniūnija, Didžioji g. 31