mokyklos-svarba-debatai_57_01697613760-fa672882a5d7a6751d319e7356cdd0a7.jpg

Anglų k.
  • Vilniaus miesto savivaldybė

Kuo mums svarbi mokykla?

Pamokos metu vyksta debatai anglų kalba apie mokymosi ir mokyklos, kaip institucijos, svarbą. Pamoka apjungia anglų k., retorikos meną, laikomasi nustatyto debatų formato.

Pamokos metu mokiniai ugdys gebėjimą ieškoti informacijos įvairiuose šaltiniuose, ją analizuoti, pasirinkti ir pritaikyti pagal esamus poreikius. Gerins komandinio darbo įgūdžius. Gilins supratimą apie konteksto kūrimą. Gilins sociokultūrinį pažinimą.

Mokiniai, dirbdami grupėse, dalyvaus debatuose „Mokyklos svarba“: iškels probleminius klausimus, pateiks argumentus, oponuos priešininkams, užduos klausimus bei apibendrins.

Pamoka gali vykti Vilniaus miesto savivaldybės arba kitos institucijos posėdžių salėje. Erdvę pamokai galite užsakyti per mūsų platformą.

Pamokos autoriai: teatro mokytojas metodininkas Gintaras Tubelis ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Jolanta Liubkevič.

Diskutuoti apie mokyklos svarbą, integruojant retoriką, anglų k., debatų formatą.

Anglų kalbos pamokose:
First, the students are familiarized with the vocabulary related to education in accordance with their grade. The differences between British English and American English are explained. If possible and relevant, the discussion is carried out about education in different European countries.
Secondly, the students are reminded of the structure of an argument and its support system.
When the assignment to prepare for the debates is given and the groups are formed during the English classes, students ask the English teacher to assist with scrutinizing information and help distinguish between arguments and examples for the arguments.

Teatro pamokose susipažindinsime su medžiaga apie debatus ir jų struktūrą.

INTEGRUOTA PAMOKA
Integruotos pamokos metu vyksta debatai, komentavimas, aptarimas, įsivertinimas ir vertinimas.

Pilietiškumo

Debatai.