netiketos-eksponatu-istorijos-1_57_01699033211-309194ee434600b2c2556db9cf3e6e05.jpg

Netikėtos eksponatų istorijos

Pamoką sukūrė - Jolanta Liubkevič
  • KITA,
    Anglų k.
  • MO muziejus

Ką mums gali papasakoti daiktai?

Pamokos metu mokiniai, dirbdami porose, apžiūri pasirinkto muziejaus ar galerijos eksponatus. Iš jų anglų kalba sukuria netikėtą istoriją naudodami nurodytus gramatinius laikus.

Pamoka yra skirta anglų kalbos gramatinių laikų naudojimo įtvirtinimui. Jos metu mokiniai ugdys gebėjimą pritaikyti turimas dalykines žinias ne klasės, o kitoje aplinkoje.

Pamoka gali vykti bet kuriame muziejuje arba galerijoje.

Anglų k. sukurti muziejaus eksponatais paremtą netikėtą istoriją.

Pamokos pradžioje mokytojas pristato temą ir suskirsto mokinius į poras arba nedideles grupes.

Mokiniams formuluojama užduotis: pasivaikščioti po muziejų arba galeriją, apžiūrėti eksponatus, ir jais remiantis sukurti netikėtą istoriją, naudojant nurodytus anglų k. gramatinius laikus (pvz., past simple ir past perfect).

Mokiniams skiriamas laikas užduočiai atlikti priklauso nuo erdvės ir kitų aplinkybių.

Mokiniams atlikus užduotį, visa klasė (grupė) vaikšto kartu ir klausosi istorijų.

Pamoka užbaigiama refleksijomis ir įsivertinimu.

Skaitmeninė

Gramatiniai laikai.