socialiniai-tinklai_57_01699782861-f01e8126c5b0cc279ea1a67db65a6279.png

Reklamos kūrimas pasirinktam socialiniam tinklui

Pamoką sukūrė - Gintaras Tubelis
  • Dailė,
    Muzika,
    KITA,
    Anglų k.
  • Konstitucijos pr. 22

Kaip sukurti efektyvią reklamą socialiniams tinklams?

Pamokos metu mokiniai, dirbdami porose, kurs socialinių tinklų reikalavimus atitinkančią reklamą pasirinktam lietuvių menininkui ar jo darbams.

Atlikdami užduotį, mokiniai turės surinkti medžiagą: fiksuoti (fotografuoti ar filmuoti) sukurtus kūrinius ar vietas, susijusias su pasirinktu menininku ar jo darbais.
Grįžę į mokyklą ar kitą erdvę, mokiniai sukurs menininko arba meno kūrinio reklamą pasirinktam socialiniam tinklui.

Mokiniai lavins gebėjimus tinkamai pasirinkti medžiagą, kurti turinį socialiniams tinklams, pritaikyti turimas žinias pasiekiant kuo didesnę soc. tinklo lankytojų auditoriją.

Pamokos autoriai: teatro mokytojas metodininkas Gintaras Tubelis ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Jolanta Liubkevič.

Sukurti socialinių tinklų reikalavimus atitinkančią reklamą.

Anglų kalbos pamokose
Reading comprehension and discussion. The text, the exercises, and the questions will be added below.

Teatro pamokose
Susipažįstama su 10 populiariausių socialinių tinklų, kurie užvaldė pasaulinę rinką.

Mokiniai gauna ir porose atlieka užduotis.

Integruotos pamokos metu vyksta paruoštų darbų pristatymas, komentavimas, aptarimas, įsivertinimas ir vertinimas.
Klasės draugai vertina atlikto darbo kokybę, originalumą, įtaigą.
Galutinis vertinimas susideda iš mokinių ir mokytojų suminio vertinimo.

Skaitmeninė

Skaitymas.