vilniaus-miesto-gatves_57_01673730844-d5379841c84e3dbd77c3fa68435a6c57.jpg

• Anglų k.
  • S. Fino g. 1

Kaip keičiasi miestas?

Mokiniai komponuos rišlų ir prasmingą audiovizualinį tekstą – trumpą tinklalaidės įrašą - apie pasikeitimus S. Fino gatvėje nuo 2020-ųjų, kuriame tinkamai pritaikys gramatinę medžiagą, sakinius jungs į seką, nurodys laiko, priežasties, pasekmės ryšius. Tyrinėdami miesto erdves, mokiniai geriau pažins miestą bei jame vykstančius pasikeitimus. Kurdami tinklalaidės įrašą, praktiškai pritaikys gramatines žinias, skaitmeninių technologijų vartojimo ir kritinio mąstymo įgūdžius.

/paveikslėlio šaltinis https://citify.eu/lt/giedraiciu-ir-s-fino-g//

Tinkamai pritaikyti Present Perfect, Past Simple ir Used to vartojimo žinias tinklalaidės įrašui kurti; pažinti gyvenamosios aplinkos raidą

1. Teminio žodyno pakartojimas.
2. Past simple (veikiamosios ir neveikiamosios rūšies) darybos ir vartojimo pakartojimas.
3. Dirbdami grupėse, mokiniai pritaiko tinkamą teminį žodyną ir past simple apibūdindami nuotraukas.
4. Mokiniai pakartoja Present perfect laiką (veikiamosios ir neveikiamosios rūšies) bei used to formą.
5. Mokiniai aptaria užduotį ir planuoja jos įgyvendinimą.
6. Keliauja į Šnipiškes, S. Fino gatvę, ir stebi, kaip pasikeitė gatvė.
7. Dirbdami poromis, kuria trumpus tinklalaidės įrašus (4-5 min.), komentuodami pasikeitimus; teisingai naudoja tinkamas gramatines formas komunikaciniam tikslui pasiekti.
8. Aptaria tinklalaides grupėse, parašo trumpą refleksiją.

Pilietiškumo
Skaitmeninė

Kalbos vartojimas gyvenamosios aplinkos kontekste; gramatinė medžiaga – present perfect, past simple, used to.

Šnipiškių seniūnija, S. Fino g. 1