migracijos-ypatumai-kasdieniame-gyvenime_57_01712054537-ce35ac11c1d6af36358c81e1fe47870f.jpg

Migracijos ypatumai kasdieniame gyvenime

Pamoką sukūrė - Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija
  • Pilietiškumas,
    KITA,
    Gyvenimo įgūdžiai
  • Šventaragio g. 2
    Įmonės atstovas
  • iki 45 min

Kokie migracijos procesai vyksta aplink mus?

Pamokos metu mokiniai supažindinami su kasdienybėje vykstančiais pagrindiniais migracijos procesais, galimybe keliauti ir studijuoti užsienio valstybėse.
Mokiniams pateikiami duomenys apie užsienio valstybių studentus, pasirinkusius studijas Lietuvoje.

Pamokoje susipažinsime su legalios ir nelegalios migracijos aspektais, asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais, šių dokumentų suteikiamomis teisėmis ir tinkamu jų saugojimu.

Pamoką veda Migracijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos atstovai.
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Supažindinti mokinius su legalios ir nelegalios migracijos aspektais, asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais.

1. Mokiniai supažindinami su pamokos turiniu.
2. Pristatoma legalios ir nelegalios migracijos samprata bei pavyzdžiai.
3. Apžvelgiama galimybė studijuoti ES ir ne ES valstybėse.
4. Pateikiami faktai apie Lietuvoje studijuojančius užsienio valstybių piliečius.
5. Pristatomi Lietuvos Respublikos piliečiams išduodami asmens tapatybės dokumentai, jų suteikiamos teisės, būtini atlikti veiksmai praradus šiuos dokumentus.
6. Pamoka užbaigiama viktorina-testu, skirtu patikrinti išklausytas žinias.

Pilietiškumo

Migracija. Asmens tapatybės dokumentai.

Senamiesčio seniūnija, Šventaragio g. 2