pasirengimas-ekstremaliosioms-situacijoms_57_01712040374-c2e96d1ebb3f7725ca58dc0936659a4e.png

Pasirengimas ekstremaliosioms situacijoms

Pamoką sukūrė - LR Krašto apsaugos ministerija
  • Pilietiškumas,
    Gyvenimo įgūdžiai
  • Šv. Ignoto g. 6
    Įmonės atstovas
  • 45 min

Kaip elgsimės susidarius ekstremaliajai situacijai ar krizei?

Mokiniai bus supažindinti su pagrindinėmis civilinės saugos temomis:
civilinės saugos pagrindais, gyventojų perspėjimo sistema, kolektyvinės apsaugos statiniais ir priedangomis, Baltarusijos atominės elektrinės keliamu pavojumi, gyventojų evakavimo organizavimu.
Taip pat moksleiviams bus pristatyta, kaip elgtis prasidėjus karui, kaip tinkamai susikomplektuoti išvykimo (evakuacijos) krepšį ir kokius maisto produktus naudinga kaupti. Pamokos metu bus pademonstruotas sukomplektuotas išgyvenimo (evakuacijos) krepšys.

Pamoka baigiama trumpu bendru testu ir apibendrinimu.

Pamokos vyks vienoje iš pastatų ansamblio, kurį prieš 400 metų įkūrė jėzuitai, erdvių Šv. Ignoto g. 6. Čia puikiai dera istoriją menančios autentiškos sienos ir moderni Krašto apsaugos ministerijos šiandiena.

Pamokos lektorius: KAM Atsparumo hibridinėms grėsmėms grupės vyresnysis patarėjas (parengties pareigūnas) ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų karys Rytis Gineika.

Dėmesio! Registruotis į pamoką prašome ne vėliau kaip 2 savaitės iki pageidaujamos pamokos datos. Yra galimybė rezervacijos papildomos informacijos laukelyje teirautis dėl pamokos tinkamesnės nei nurodyta valandos koregavimo.
Esate Vilniuje dirbantis mokytojas ir norėtumėte savo klasę užregistruoti į šią pamoką? Prisijunkite!

Pagilinti mokinių žinias apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms, supažindinti juos su išgyvenimo krepšiu ir jo turiniu.

Teorinė dalis: 20 min
Išgyvenimo krepšio turinys: 10 min